Heřman

Proč když mám na mobilu méně než 15% baterky tak mě nejde internet.

Internet jde i nejde ale buď vypadává nebo se seká.
Doplňuji:
Mám mobil Sony Xperia Miro

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě je to z důbvodu slabých baterek.

Další odpovědi
www

Nebude to něčím jiným? Jedu přes mobil na netu dokud se sám nevypne, tedy baterka = téměř nula ☹

anonym

viděl bych to na vypnutí wifi/dat při přechodu do úspornýho režimu. pořeš si nastavení

Bedy

Bylo by fajn uvést značku a model mobilu.

terry

Některý mobil se vypne a funguje vše až dokud není baterie zcela vybitá.
Jiný mobil docházející baterii šetří pro důležitější fce. Já třeba nemohu fotit, ale mohu vyřídit cca 2 krátkén hovory či SMS.