Michal Kole

Proč když mají potápěče, hasiči, policie, vojáci armády ČR , proč jej nemá i zdravotnická záchranná služba ?

Nejlepší odpověď
huxa

protože potom by neměli potápěči hasičů, policie a armády práci

Další odpovědi
badisko

vojaci..policiste a hasici to potrebuji k vykonu sve profese …zachrana sluzba nee…stejne nez by dorazila jses tuhej …kam ty na ty napady chodis …:D…kdyz uz pro nekoho potapeci do vody jdou tak je to po nejake dobe a to jen aby nasli telo…