sesednizkola

Proc kdyz ma clovek kocovinu tak pivo chutna uplne jinak?

To je humus neuveritelnej, chutive se'pivu normalne vubec nepodoba, jak je'to mozny? Clovek se ani nemus opit po pivu a druhy den napije se ho a je z toho chutove doslova jiny nápoj.

Odpovědi
Funna

asi je to individuální…po tvrdém kocovinu neznám, protože ho nepiju, ale když mám kocovinu po pivu a mám možnost si ráno natočit jedno orosené, tak je po ránu pivní vyprošťovák úplně ideální…(sice jen srovná hladinu alkoholu a střízlivění se trochu posune, ale to nevadí .-)…a kdyby mi nechutnal, tak ho nejspíš nepiju 🙂…

setapouch

Hlavně by v/po opici neměl psát. Jen si přečti, jak to dopadá.