Proč, když jsme se tak těšili?

Co se to dnes děje? Já tady čtu otázky ohledně sebevražd, znásilnění, infarktu… neměli bychom se radši radovat z hezkého počasí a užívat si jej? Proč lidé myslí na takové věci, když je tak krásně? Jsme otrávení, unavení, přetažení…z toho tepla??

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, to proto, že jsme z toho unavení

to vedro mě tak zmáhá, že jsem zalezlá
jen doma v chládku a piju a piju, nevylezu..

Další odpovědi
jirkajirka

Ne, není to počasím

Doplňuji:
Na odborné otázky najdu odpovědi na Googlu nebo už byly položeny tady a okamžitě některými uživateli poradny budu upozorněn na šedou lištu. Tak nezbývá než se ptát na ptákoviny. Do takových podivných otázek tlačíte začínající uživatelé tímto jednáním vy staří uživatelé. Když s tím nesouhlasíte aspoň se zamyslete.

Melkor

Ano, to proto, že jsme z toho unavení

Doplňuji:
Já asi z toho hroznýho počasí dostanu infarkt…

marci1

Ne, není to počasím

Doplňuji:
Také mě to dnes zarazilo, stejně jako Vás. Tolik velmi smutných témat. Počasím to snad ani nemůže být. Slunce svítí, lidé se koupou, zrovna jsem vylezla z bazénu, dala jsem si meloun, prostě na světě je krásně !:-)

anonym

Ne, není to počasím

antík

Jiná možnost

anonym

marci1 já taky 🙂 čvachtám se skoro celý odpoledne, je nádherně, miluju léto a jen sem nahlídnu, první, čeho si všimnu je strach o přítele v umělém spánku, zvýšený počet znásilnění v letním období, sebevraždaa naivní otázka, jinými slovy, proč zoufalce nenechat zemřít, no děs, takže si říkám, co se to děje? Já měla takovou radost, voda je báječná i v řece a tady zase tohle…:-(

anonym

jirkajirka v tomhle případě děkuji za kompliment, ještě mne nikdo nenazval „starým uživatelem“ 🙂 To mi vážně lichotí, jj, můžeš se ptát i na ptákoviny, to podle libosti, anebo můžeš otázku přeskočit a šťourat se v něčem jiným, to jako tě nikdo do ničeho netlačí a já už vůbec ne, tady máš možnost výběru, ty jsi asi ještě děcko, že nerozeznáš problém od ptákoviny, co se týče odborných otázek, je dobře, že radši googluješ, tady to nemají rádi, když se zeptáš na něco, co si můžeš vygooglovat.

jirkajirka

Nenapadlo mne jiné přirovnání ale jak nazvat uživatele kteří se tu zaregistrovali třeba v roce 2011 a uživatele zaregistrované v roce 2013 ? A myslíš,že otázky ohledně sebevražd, znásilnění, infarktu jsou jen dneska? V zimě nejsou aktualní?

anonym

ano, jsem registrovaná od 2011, ale neměla jsem na to čas, nemohla jsem sedět u pc,pracovala jsem na baráku, ty otázky tady byly tak nahusto, za sebou, mě to v tu chvíli prostě tak přišlo, no, chápeš? Nic jinýho na tom není. Takže nemusíš být přece hned tak arogantní, neokoukávej nezdvořilost „starých“ uživatelů, jak „nová krev“ bys právě ty mohl ovlivnit chování, náladičky a itomé zvyky těch „starých“, co si myslí, že spapali všechnu moudrost světa ale není tomu tak.

jirkajirka

Navážet do mne ses začala Ty. Když si přečteš moji odpověď a podíváš se do kladených otázek ta musíš uznat že většina jsou ptákoviny. K tobě jsem nic neměl, ani k Tvému dotazu, nebo jaké je to přísloví o potrefený huse.........

anonym

prosim tě, nech to, nelámej si hlavinku, moc brzy jsi začal používat moresy „starých uživatelů“, o tom „navážení se“, já se do nikoho nenavážím, nemám ráda arogantní odpovědi, než to, tak to radši přeskoč a nevšímej si. atao o potrefený huse vymyslel Axl, ostatní jen využili, však na tebe si taky něco vymyslí, neboj, dočkáš se a ty otázky? No pro někoho ano, pro někoho ne, mohla bych to tvrdit i o tvých, ale proč bych to dělala, nemám právo, zrovna tak jako ty, kritizovat otázky někoho druhého, buď radši veselý a vtipný, než rejpavý a zapšklý, to není dobře, já jsem k tobě taky nic neměla, proč taky, necháme toho, jo?