Michal Kole

Proč když jsem ve škole bezchybně odrecitoval technickou definici neocenil to nikdo, a když jsem řekl něco upřimného

od srdce, ať spolužákovi nebo vyučujícími, když jsem zrovna nebyl psychicky vyrovnaném stavu, tak jsem sklidil aplaus a potlesk ?

Nejlepší odpověď
Elk

Šprt byl vždy protivný, ale Holzmann zaujme.

Další odpovědi
huxa

protože lidé neumí ocenit lidskou genialitu… a to druhé, protože si lidé dobírají slabší a když někdo projeví, jak to vlastně cítí, vždy to je jen na škodu…

baghira

Protože technické definice jsou k ničemu, když je člověk nedokáže aplikovat v praktickém případě, zatímco komik zaujme spolehlivě.