bolak

Proč když hráč kopne penaltu a brankář mu to nechytí, tak bosák říká: „nááááááááádherně kopnutá penalta“…

…a když hráč kopne úplně stejně penaltu, ale brankář odhadne stranu a vychytá ho, tak bosák řve: " VE-LI-VE špatně kopnutý pokutový kop, tak za tohle ho trenér nepochválí!"?

Nejlepší odpověď
anonym

Penalta se prý nedá chytit, jen špatně kopnout.
A co říká Bosák je tak nějak jedno.

Další odpovědi
Psychotic

Pokud brankář penaltu chytí, je to chyba exekutora, protože dobře kopnutá penalta se chytit nedá.
Pokud to tam padne, pochvala za dobře kopnutou penaltu (byť nebyla) zní líp než „No, kopnul to mizerně, ale nějak to tam padlo.“