zjentek

Proč, když googluju různě skloňovaný slovo „ožrat“, se na mě sype fůra odkazů na českýho prezidenta a jiný kalousky?

..to je nějaký politický slovo?

Nejlepší odpověď
fcoop

Nemáš zavirovaný PC?
Jinak to není možné,protože oba pánové,Zeman především přece nechlastají.

Další odpovědi
Pepa25

To mám nějaký jiný google 😉 Když tam dám slovo ožrat, tak mi vypadne spousta zaručených rad, jak se rychle ožrat a politici až někde ve 3. desítce …

annas

Mohlo by se to brát i i politicky – změna myšlení – přechod z becherovky na slivovici se projeví i v politické oblasti.

Vždyť přece původní význam slova ožrat znamená hltavě pít a polykat. Jenže hltavost udělá své … I když si nasazuje ovčí kůží, řadí se mezi vlky hltavé …

marci1

Politici se „neožírají“. Politici se léčí. 🙂