mikee.nikee

Proč když běžím po špičkách běžím rychleji ?

Nejlepší odpověď
led

Pri behu na špičkách máte lepší odraz.
Skúste a porovnajte si odraz pri behu celým chodidlom, alebo dokonca pätami.

Další odpovědi
kamila44444

http://www.be­hej.com/clanek/6168-nazor-behani-pres-spicku-neni-jen-pro-chrty/3

štamgast

Odraz je lepší, ale já kdybych měl běžet po špičkách tak si zničím prsty.

Klára K.

Jak se tu už píše, máš lepší odraz, navíc, když běháš po celé noze, silně dopadáš na paty, a to je velmi nezdravé pro kolena. Ani skákat by se nemělo na celé noze, a nejhorší co může být je odlehčovat si jednu nohu když třeba někde dlouho stojíš. Ano, je to sice pohodlné, i já to dělám, ale raději ne moc často 🙂