Proč kdysi měli lidé v kuchyni otoman?

Nejlepší odpověď
Drap

Dalo se na něm sedět, přilehnout si po obědě a nouzově se na něm dalo přespat. Je třeba si uvědomit, že v době otomanů se téměř celý rodinný život odehrával v kuchyni. Kuchyň tedy sloužila jako kuchyň, obyvák, dětský pokoj a pracovna.

Další odpovědi
annas

Těžko říct. Třeba když se chtěl někdo po obědě natáhnout, nemusel se svlékat a lézt do postele. V jiných mistnostech se pravidelně netopilo, v kuchyně ano, takže v zimě i kvlii úspoře topení. Obývaky někde na vesnici neexistovaly, nebo byly jen „na koukání.“

Mc Merkurion

nevím,já ho tam mám proto,abych si mohl dát po obědě šlovíka a nemusel jsem chodit daleko…

zjentek

myslim že bo měli malo mista