Avatar uživatele
Putin

Proč každý, kdo protestuje proti vládě a nařízení USA, je dnes označován za „rusofila“ či komunistu?

Není přeci jen trochu hloupé považovat odpůrce „bílé“ za „černého“? (myšleno metaforicky, ne-li rasisticky) Když jsem dnes ke komentáři ke článku o koloně USA v ČR napsal, že s tím nesouhlasím, a že se cítím jako uprostřed obří šachovnice, tak mě zdejší komunita označila za „komunistickou havěť“ a „rusofilní prase“. Ne, komunista ze srdce a naprosto NEJSEM a jako rusofil se necítím i přes to, že mě Rusko historicky i politicky zajímá. Že bych byl zastáncem všeho ruského, to určitě ne! Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym, jjj123456789, gecco, anonym před 3325 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
turek86

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mít jako nick Putin a tvrdit, že nejsi rusofil mi přijde trochu zvláštní. Ale tvůj názor celkem chápu. Všechno nemůže být jen černé anebo bílé a člověk může mít přece svůj názor a nepatřit k nějaké skupině, která tento názor třeba z části zastává. Ta kolona se mi lidsky příčí, ale zase na druhou stranu ji celkem chápu. Akorát mi přijde, že to „šaškování“ přišlo celkem pozdě.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Putin Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Na otázku „proč“ nedokáži odpovědět, protože to není pravda. Také není pravda, že tě „zdejší komunita označila za "komunistickou havěť“ a "rusofilní prase"". Pokud ti to někdo napsal soukromé zprávě, tak psal za sebe . Já osobně se vždy snažím diskutovat maximálně slušně, bez ohledu jak mě ten který názor nadzdvihne nebo připadá mimo či provokativní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Ta tvá přezdívka je výmluvná. Měl bys psát azbukou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože se změnila doba(k horšímu). Za zlých časů byl osočován, někdy i trestán každý, kdo protestoval proti SSSR a československé vládě. Kurde, to je ale stav!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
maschin

Ono je to tak i opačně. Kdo je proti Rusku, tak je fašista, imperialista a já nevím co ještě. Nelíbí se mi škatulkování z obou stran. Bohužel je to moc jednoduché.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to hloupé, ale takoví Češi jsou. Nevidí, že svět není černobílý. Zdejší komunita je toho důkazem (fcoop, barbakan a další)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je jednoduchšie vlastnú neschopnosť a nevedomosť zviesť na iných. Kedysi bolo modetné nadávať na germanofilov, po vojne zase na amerikáncov, teraz zas na rusov a komunistov. Ale pozrieť sa pravde do očí a rozmýšľať vlatným rozumom, to je ťažké, ľahšie je opakovať slová iných.
Doplňuji:
prepáčte chybu, oprava:
…moderné nadávať…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Po delším pobytu v Moskvě by dnes vnímavý cizinec nabyl dojmu, že země je ve válce a obklopena samými nepřáteli. Putin a tamnější mocipáni takto zneužívají přirozenou ochotu prostých Rusů vždy se obětovat, pokud je vlast v nebezpečí.
Nejen náš prezident si je však dobře vědom důvodů, proč toto přechodné napětí dále negradovat. Hranice kam ve své rozpínavosti mohou dojít, přece Rusové v minulosti téměř pravidelně testovali. Pokud však pocítili sílu a jednotu protivníků, zatím se vždy situace postupně uklidnila a došlo k návratu do původních kolejí. Zdá se, že tento historicky ověřený fakt část naší populace bohužel nechápe.
Jen tak mimochodem prosím děkujme za skutečnost, že velké Rusko je momentálně ve vážné finanční nestabilitě, ale nepřejme si aby tam převážily síly usilující o jeho další dělení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jjj123456789

To víš, pořád mezi námi žijí lidé, co označovali ty, co dostatečně nejásali nad výmysly KSČ za imperialistické žoldáky. Názory předěláš, mentalitu ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

p.s.Putin je moje pravé jméno a znám také Lenina,ten kdysi se mnou makal v železárnách.
Doplňuji:
Když jseš každý,tak si nevybírej?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fcoop

Je zajímavé sledovat,anebo ani ne,jak se nám ta společnost dělí a dělí. A až se bude blížit datum,kdy kolona imperialistic­kých,amerických hrdlořezů,finan­covaná
vrahy z Wall Street, projede naším územím to bude něco.Ale zase bude dobře – to až si Miloš Lukoilovič Zemanov chlapsky potřese rukama s Putinem a s tím severokorejským náčelníkem.Ještě štěstí,že už nejsou v kurzu ty soudružské francouzáky..to by byla tedy podívaná.

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Je zajímavé sledovat jak mnoho lidí neví co znamená válka!

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

„seš“

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

jsi

před 3325 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek