Lenka___

Proč kaufland používá naši vlajku obráceně?

červenou dává na levou stranu

Nejlepší odpověď
marci1

Dle vyjádření Kauflandu se děje záměrně. 🙂
„„Děkuji za zprávu a postřeh ohledně odlišného použití červené a bílé barvy v srdci, které je symbolem naší nové kampaně "Z lásky k Česku“. Použití barev v našem srdci neodpovídá státní vlajce záměrně. Nemůžeme a ani nechceme zneužívat státní symbol pro naši kampaň. Charakterem kampaně je srdce a barvy modrá, červená a bílá, reflektující barvy české státní identity, která je pro kampaň klíčovou. Nejedná se však o kopii vlajky. Děkuji za pochopení, Anička.“

http://www.de­guston.cz/pro­ducts/farmarske-trhy/

Další odpovědi
anonym

Protože ji dává obráceně. Otočíš-li fotku tak, aby modrá byla vlevo, tak červená s bílou je umístěná dobře. Asi to je Kauflandůf záměr.

anonym

Schválně zaměňují pravou za levou,aby zhypnotizovali konzumní společnost pomocí zrcadlového efektu.

Luxx

protože KAUFLAND ......... o_O