Beer4Real

Proč Karel Abrahám neskončí se závoděním?

Nechci ho pomlouvat, jen mě zaráží, že s jeho výsledky to ještě nezabalil.
Už hodně dlouho dobu sem neslyšel, že by dojel líp než na 12.místě.
Jasně že má velkou konkurenci a kdesi cosi, ale přece s tak mizernými výsledky nemúže být jeho stáj spokojena.
Když ani po milontém závodě se nedostanu do Top desítky, tak co tam mám dál dělat?
Jo a dneska po 14.místě v Brně řekl že se to musí brát jako super výsledek?
Jako fakt jo? Si dělá srandu ne?
Doplňuji:
Ok tak ať si přizná, že nemá na to zajet líp jak na 12.místo.
A ne se rozplývat nad takovou mizerií, která u něho trvá už roky.
Na MotoGP prostě nemá.
Závodník závodí aby dosáhl nějakých výsledků, ale ho zřejmě uspokojuje věčné bezvýsledné plácání se na konci výsledkové listiny.

Nejlepší odpověď
Quimby

Vždyť je to úspěch, je jasné, že někdo musí jezdit i na těchlech místech, to by pak rovnou mohli jezdit jen 3 jezdci a rozdělit si medajle.
Proč sou ty výsledky mizerné? Seber 100 lidí na Václaváku a pochybuju, že aspoň jeden z nich bude jezdit líp.
Některé stáje prostě nemají lidi/peníze/ motorky na to aby byly první, ale o další místa se můžou poprat s ostatníma.

Další odpovědi
anonym

Záleží na tom, jaké má on i ´stáj´ cíle, ne?

mosoj

A co by se ti přiznával. Ty mu to platíš ?
Zodpovídat se bude sponzorům.

Dochy

Mi to připomíná jak se ptá děcko na závdech:

Babiii, kam všichni ti lidi běžej???
No, ten první získá zlatou medaily
A kam běžej ti ostatní???

Závody jsou o tom porovnat síly s ostatními, zkusit si jak jsem dobrej. Nemusím být nejlepší abych si to užil. Není mi 5 abych se začal vztekat pokaždý, když mně někdo vyrazí figurku v „Člověče nezlob se“

Mirdas

Být čtrnáctým ve svém oboru na světě se mne nezdá být tragédii.
Zda ho to navíc baví je to čistě jeho věc a lidí kteří ho v tom podporují.
Já mu budu vždy přát hodně úspěchů a nějaké pomlouvání, nebo závist nechám bulváru který ze zásady nečtu.

STUDENTKAEVA

Se ho zeptej!
Ne ale chtěla bych vidět tebe v ČR je nejlepší..Né každý závodník závodí aby dosáhl na výsledky!!!On je nejlepší v česku na světě ne ale určitě se snaží!Náš malí stát je dobrý v hokeji v rychlobruslení a v další spoustě dalších věcí..Ale v MotoGP prostě nejlepší nejsme ale máme v něm aspon závodníka a i na to můžeš být jako čech hrdý..Na to že když si to zapneš můžeš někomu fandit i když třeba není první!