Tom 25

Proč jsou ženy v reklamách naboso?

Je hodně reklam a obrázků v časopisech kde jsou ženy bez ponožek. Proč?

Odpovědi
arachis

Ponožky jsou ve světě mody vulgární.Mají se nosit jen ke kalhotům a do tenisek a to i tak se začaly dělat kotníkové,aby byly vidět co nejméně. Na druhou stranu čím víc je na ženě oblečeni méně,tím lépe,vytváří to větší „dojem“ a dojem je to,co prodává zboží.

MonkeyKing

illuminátky to jsou, domluvený!! :D

hodně takových agentur je v LA, kde je 30°C denně, takže na co ponožky?

Drap

Je i hodně reklam kde mají ženy kalhoty. Proč ? Je také hodně reklam kde mají ženy rozpuštěné vlasy. Proč?
Obecně lze říct, že se to tvůrci tak líbí a domnívá se , že reklama bude takto více účinná.

lexx

1.) mají malé platy, nestačí na ponožky
2.) ponožky smrdí

Šidlo

  1. ak sú nahé, prečo by mali byť len obuté?
  2. ak majú aj niečo obečené, bud je to spodné prádlo alebo krátke šaty
  3. ak sú celkom normálne oblečené, ale výslovne bosé, majú pôsobiť free, nekonvenčne, uvoľnene až hipisácky
  4. aj nožní fetišisti sú zákazníci a reagujú na reklamu