Shady

Proč jsou ženské prsa narozdíl od mužských cenzurovány?

Nejlepší odpověď
arygnoc

a bude horšie.
počkajte, keď sem dorazia islamisti – to neuvidíte ani ženské tváre, nieto ešte prsia.

;-Q

Další odpovědi
quentos

Jelikož mužskÁ prsa nejsou na rozdíl od ženských vnímána jako erotický objekt.

Agneta

Prsa jsou u ženy sekundárními pohlavními orgány, zatímco u muže nemají žádnou funkci:D

dejavu

Jak už to padlo, hraje roli to, že prsa jsou vnímána jako erotický symbol. Též se mění, co bude jejím obsahem – dřív chlapi slintali i při spatření ženského kotníku. 🙂 Naopak, někde u domorodých kmenů, kde ženy chodí s odhaleným poprsím, to mají jinak.
Též cenzuru využívá společenský systém jako filtr nepohodlných a odbojných obyvatel. Stačí zakázat nějaké symboly a jakékoliv jejich objevení trestat. Vždy se pak objeví vrstva undergroundu, který to bude porušovat, ať se jedná o cokoliv.

carpediem

Aby ses měl na co těšit:-)))

gecco

Protože baby jsou rády, když se na ně koukáš – ale zase ne tak moc…
;-DD

Kelt

A přitom je to první zdroj potravy pro člověka, takže už několik hodin staré dítě vidí ženská prsa. Cenzor byl asi krmen uměle.