Agneta

Proč jsou výherci v loterii za 2 roky na mizině ?

Většinou to tak je, nebo se mýlím?:D
Jeden výherce kupoval stále domy. Koupil první, nepasoval mu, prodal ho, koupil další, zase za čas prodal…a říkal, že vždycky když kupoval, tak to bylo drahé, a když prodával, tak za to nic nedostal…:DDD (v tom posledním měl obchod s rybářskýma potřebama a zanechal dokonce ještě dluhy)

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli je to tak, bude to proto, že nikdy k penězům nečmuchli, neumí s nimi zacházet, pak to takhle dopadá 🙂

Další odpovědi
marci1

Většinou to tak je. Napadla mě inscenace „Jako kníže Rohan“ s Vladimírem Menšíkem. Bylo to sice dědictví, ale také s penězi neuměl zacházet. Stále měl dojem, že je má a nechtěl si připustit, že je když je utrácí, tak je pozbývá. Vždy se najde výmluva, jak peníze pozbydeme. Nu což, těžko říci, jak bychom s mnoha penězi dokázali „hospodařit“ ? 🙂

Banán88

Samba: draha, nerekl bych to lepe …

Mirdas

Neřekl bych že je to pravidlem.
Záleží opravdu na tom jak jsou lidi naučeni zacházet s penězma.
Často na „likvidaci“ výhry se také podílejí příbuzní a přátelé.
Již jsem slyšel:
Zda vyhrajete velkou částku v loterii stanou s z přátel nepřátele a nepřátel „přátelé“ !

ten který je

Dělal to špatně.Dům měl postavit a prodat.Nebo dům koupit,zrekon­struovat a prodat.:-)

zjentek

tihleti výherci sázej ve špatný loterii

ponovotny

protože „lehko nabyl lehko pozbyl“