katja01

Proč jsou všichni lidi tak falešní??

Nejlepší odpověď
Kelt

Pozor při užívání obecných pojmů jako je všichni, každý nikdy.
Všichni lidé jsou falešní? Opravdu všichni? To máte ze všemi (je nás něco kolem 7 miliard takové zkušenosti, že to můžete říci? V čem konkrétně se tito všichni lidé k vám zachovali tak, že o nich prohlašujete, že jsou falešní? A nebo si tyto závěry utváříte podle zkušenosti jiných?

Další odpovědi
led

„Proč jsou všichni lidi…“
Prílišné zovšeobecňovanie, nielen vo vašej otázke, môže byť na škodu.
Alebo aj vy ste tak falošná?

Lamalam

Nejsou.

Dochy

Proč všechny ženský tak zevšeobecňujou?

Stingo

Ti co jsou falešní mají strach být sami sebou, tak hrají nějakou hru.

dubraro

Existuje hypotéza, která říká, že výkonný mozek se u lidí vyvinul proto, že se všichni navzájem podvádějí, snaží se získat výhody na úkor jiného.
Takže „falešnost“ podle této hypotézy je výsledek evoluce, který lidem umožnil přežít, přizpůsobit se a prosperovat.

Šidlo

tákže…kto vás naštval a oklamal? rodičia, kamarátky, kluk, učiteľ?

a čo čakáte, že vám odpovieme?

ono, každý normálny človek občas klame a pretvaruje sa......minimálne ak ide o život alebo podobné veľmi dôležité veci

že mnohí sa pretvarujú stále? no, úprimne od srdiečka.....ked sa nepretvarujete a hovoríte pravdu, väčšinou vám neveria alebo zúria…a kto toto ustojí?

ostatní majú pravdu s tým zovšeobecňova­ním......jedné­ho dňa na seba poviete strašnú vec a budete za blbca, na to pozor!

dudu

Opět v něčem není po tvém, takže jsi frustrovaná a máš pocity marnosti? To je pouhé mikrotrauma a brzy přejde. Odsud moc rad nečekej, neboť zde se právě řeší onačejší problémy, jako třeba zda se prd v chladnu zviditelní.

luckykubrt

Protože jsme všichni zdědili Adamův hřích, poznání dobrého a zlého. A zakázané ovoce nejvíc chutná. Ale ne všichni tak musí nutně být pořád. Když se začnou přetvářet podle Krista a obléknou novou osobnost začnou být poctiví, laskaví, věřící a UPŘÍMNÍ tak jako to udělali milióny svědků Jehovových. 🙂

marci1

Všichni takoví nejsou. Pokud se s takovým člověkem setkáš, bohužel to spěje k tomu, že s ním ukončíš přátelství. 🙂

hapiky

To by musela být falešná i celá vaše příbuzná rodina, a to snad ne!

ivzez

Katjo,
soudíte lidi podle sebe?
Vy jste falešná?
Asi ne, že?
Tak odkud jste vzala ty „všechny“?

Já neznám nikoho falešného
(a lidí znám hodně).

Mc Merkurion

… děkuji za poklonu — podle tvé logiky jsou všici lidi falešní >>> z toho plyne že i ty >>> takže otázkou: „Proč jsou všichni lidi tak falešní??“ se vlastně ptáš, proč jsou všichni hodní …

… v tvém věku bych předpokládal již trochu vyhraněné emoce …

hapiky

luckykubrt: Eva zhřešila jako první, Adam se od ní nechal zvyklat a zhřešil také. Nejen svědci Jehovovi jsou poctiví…atd. Nezapomínejte, že i mnoho tzv. bezbožníků jsou skvělí a neubližní lidé. Vaše prohra spočívá v tom, rozdělujete lidi mezi dobré-vaše členy, a špatné-všichni ostatní.

luckykubrt

Prohra těch „upřímných bezbožníků“ spočívá v tom, že neuctívají Jehovu. Bůh si přeje, aby ho všichni uctívali, protože už brzy zničí satanův svět a přežije jen ten, který miluje Jehovu Boha. 😉

Mc Merkurion

… říkám to furt: už to nehul !!!