ananas9

Proč jsou tu někteří uživatelé trapní?

Někteří uživatelé tohoto webu neustále hledají na někom chyby, hlavně na mladších uživatelích, přitom sami jich mají spoustu, nehledě jejich věčného vysedáváni na tomto webu, asi nežijí ničím jiným. Nebudu tady tyhle uživatele zmiňovat jistě vám dojde, kteří to jsou. Jednou mě tu nazvali jako neinteligentní, osobně si myslím, že jsem nadprůměrně inteligentní a říkají mi to i učitelé ve škole. Nezapomeňte to hrdině nahlásit a najít mi tu nějakou pravopisnou chybu, když mi to smažete já to nápíšu znovu. Užívejte si svoje nudné životy věčným vysedáváním na tomhle web, jste k smíchu:-D.
Doopravdy nejsem narcista jak to tu někdo psal, umím ocenit i ostatní jenom NĚKTEŘÍ lidé tu doopravdy hledají na všem chybu.

Nejlepší odpověď
Drap

Občas mi někdo trapný připadá. Třeba tato otázka. Neber to ale osobně, možná jsem ji jen správně nepochopil díky svému průměrnému IQ.

Další odpovědi
anonym

hatatitlááá…
Doplňuji:
terry – to máte sice pravdu,ale tazatelka je známá firma i v zahrničí jestli se nepletu alias té nic nevysvětlíte dokud neuslyší ,co slyšet chce,protože ona je nejlepší?!

led

ano, tiež som si kedysi myslela aká som nadpriemerne inteligentná aj keď, čo dodnes nechápem, učitelia ma za takú nepovažovali. Po čase som pochopila, že trocha skromnosti neublíži, tak som sa sklonila k môjmu kolegovi „E“ s dostatočnou z matematiky a trochu som sa pohrala s jeho vetou E=… a upravila som ju
Človek= (inteligencia+vzde­lanie) x (medziľudské vzťahy) na druhú

tony2412

podle mě má každý právo se zeptat na co chce,někomu může připadat některá otázka trapná,i mě,ale nekritizuju jí,protože pro někoho trapná není,já si tu taky najdu plno odpovědí na otázky které mě ani nenapadnou,ale zjistím nakonec že jsou zajímavé a rád se přiučím a dozvím se plno pro mě zajímavých věcí!Nechápu ty neustálý kritiky co musí pořád někoho kritizovat…nap­ř.proč si to nenajdu na Googlu,tak ať se to tady zruší a všichni si to můžem najít sami na Googlu :o)

Löwe

Puma a Drap vystihli naprosto přesně 🙂

mosoj

Nápodobně.

terry

Tzv. školní inteligence je něco zcela jiného něž vrozená inteligence. Ta se naučit nedá.
Někteří si tu jen léčí své ego, jiní si dokazují své jiné kvality.
Neber si vše osobně a zůstaň nad věcí.
Nejsou všichni stejní, tak si jen těch nepříjemných nevšímej.
A je to 🙂

anonym

Kasli na ne a nenech se odradit. Oni se radsi nezeptaji, protoze by jsme je taky mohli setrit, ci hloupe odpovedet. Par lidi tu taky nemusim a oni nemusi me. Casto mi odpovidaji na otazky jako kdybych byl retardovany, ale nedochazi jim, ze vetsinu otazek pokladam z cire zvedavosti a taky abych treba poucil, ci nejak se podelil o pripadne informace v odpovedich s ostatnima lidma tady, kterym se to treba muze hodit a nebo se necemu novemu priuci. Neni to vzdy z me vlastni potreby a stejme smeruji i tak odpovedi na me jako, ze ja to chci vedet. :D. Ptej se dal na COKOLIV, jen aby to bylo v ramci nejakych takovych norem. Stejne tu obcas mazou i normalni otazky a je to takova zahada. Tenhle web je super, jen by potreboval jeste par veci upravit pro dobro nas vsech. Vice kdyztak v diskuzi pod timhle. Teda pokud tohle cely nekdo nesmaze. :D

Lamalam

Již jsem ti odpověděla ve stejném smyslu jako Drap. Moje odpověď byla smazána.

turbo085

Hlavně ananas9, trapák :DDD

Agneta

Ten Pumík je ale informovaný…co on všechno neví:DDD >„známá firma i v zahraničí“ … tak to bych ráda věděla:DD > co kdybys nám to sdělil, jsme zvědavé jak opice:DD

anonym

Kdysi chlubila z jaké je bohaté rodiny a kolik její rodiče vydělávají peněz a,že prý chce navštívit Mexiko nebo co a jak je známo,v Mexiku bývají časté únosy cizinek,asi ji láká adrenalinové dobrodružství,ale to je každýho věc,jenom si myslím,že poukazovat na vysoký plat rodičů a vychvalovat svoji inteligeci je víc,než divné,ale možná jen dětinské a když už se svěří,tak proč jí neodpovědět a ,že chce slyšet jenom to co chce je její kolikrát až donebe volající problém.

anonym

Protože chcou být jako vy.

Agneta

Pumíku děkuji za hezký příspěvek…ale to si pleteš, dřív tady jedna taková byla – a proč né, když je to anonymní, může klidně psát…v mojem profilu se ale nic takového nenachází – a ten je pro všechny otevřený, tam nic o mých rodičích není, takže ti to musel někdo „nakecat“, a to ví jen hrstka lidí – a jsou-li tak spolehliví jako Jugar -
tak ti poví i to, co ani neví…:DDD

anonym

S Jugarem nemám žádné iluminátské spolky,mám jenom pamatováka,který je jen můj a taky nějaký rozum,který mi říká,že se o váš dceřiný profil nejedná.

anonym

p.s.anonymní to je a proč ne?Ale dělat tady z toho internetové smětiště svých nevyvinutých mindráků…

anonym

…se občas zadaří každému,ale furt?To je to samé jako,když se řekne"skutek utek".

Agneta

:DDD

anonym

jj mozna je to zavist? :) Neumi se zeptat sami, tak si pak to pak vylevaji na otazkach. Odpovidat jako namysleny svetoborec / narcis umi kde kdo. Libil by se mi tu nejaky filtr pro ty od kterych nechci odpovedi i kdyz musim rict, ze obcas se dokazi odpovidat velmi dobre, ci zajimave. Asi podle toho jak se zrovna vyspi.

Agneta

minerz >>> koho máš konkr. na mysli?
(dokáží odpovídat velmi dobře či zajímavě…)
já jsem stále dobře vyspinkaná :DDD > takže já to nebudu:D

briketka10

minerz

vyjádřils to přesně záviděj palce a
je tu víc profilů, aby si je zajistili !

anonym

Rozumím,ale nechápu proč se tazatelka furt opakuje dokola?Jste trapní,jste trapní,jste trapní,já jsem chytrá ba nejchytřejší a vy všeci jste spodina a vy,kterých se to netýká nebuďte prosím vztahovační a neodpovídejte,pro­tože tohle není otázka,ale oznamení s otazníkem a v tom je sakra rozdíl!