dmatejek777

Proč jsou tresty za trestné činy v porovnání s USA v Česku tak nízké?(nižší?)

Nejlepší odpověď
anonym

U nás se soudí za nejhorší trestný čin. Pokud spáchá 2 a více tr. činů je souzen za nejhorší z nich.
V USA je souzen za každý trestný čin a trest se sčítá. Spáchal 2 tr. činy, za jeden má 2 roky a za druhý 5 let. Celkem dostane 7 let. Není neobvyklé, že tresty jsou v desítkách let, třeba i 86 let si musí odsedět.

Další odpovědi
Awe

jsou tak nízke proto, že by neměl ČR kdo řídit.Parlament by byl prázdný