Alča M.♥

Proč jsou tak dlouhé reklamy?

Štvou mě reklamy před filmem, za filmem a mezi filmem. A proč jsou tak dlouhé? K čemu jako jsou?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Asi tak, poplatkem za TV zaplatíme akorát Českou televizi (resp. její programy), tam mezi filmy reklamy nedávají.
Za ostatní programy, např. nova, prima aj. neplatíme a pomocí reklam mají zisk. A pak už je logické, že čím víc reklam, tím víc peněz.

Další odpovědi
venkovan

Podívej se je to naprosto praktické. Než se ti uvaří voda na kávu, než se dopeče bábovka apod, tak ta reklama tak akorát skončí. pro starší pány je to důvod si dojít na záchod, pro dámy si doběhnout upravit oči (zejména po silně dojemné scéně ve filmu „červené videotéky“.
No a pro vás mladý je to abyste stačili svým kamarádům a kamarádkám napsat sms, že se zas díváte na nějakou koninu.