gogogod

Proč jsou ryby zdravé?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Z toho, že se s rybami nesetkáváme v čekárnách u lékařů, nelze soudit, že jsou zdravé. Jenom nemají potřebu se chodit vykecávat o svých bolístkách a neustále si na něco stěžovat.

Další odpovědi
hanulka11

obsahují jod-ten je zdravý pro náš organismus a Omega mastné kyseliny

anonym

I ryby mají své choroby, jedině kozy nikdy nestonají a proto je jejich mléko nejzdravější.

Drap

Nejen jod ale i celou řadu dalších věcí přispívajících zdraví. Kromě toho je jejich maso dietní.

coco

Proč teda plavou břichem nahoru,někdy…