bigbít

Proč jsou poslední díly Red Dwarfa:Zpátky na zem tak málo vtipné oproti těm spoustám dílů předtím?

Viděla jsem tyhle nové díly a skoro jsem se nezasmála, což mne zamrzelo, těšila jsem se na skvělý nášup, jako vždy předtím…

Odpovědi
Elk

Zřejmě došla inspirace. Ani nevím, kolik jich bylo, já mám 52 dílů, ale viděl jsem na netu i další, ale byly v angličtině, tak nevím, jak ten prima seriál skončil. Jen tak na margo, celou sérii jsem viděl už 4×. Snad na ni budu mít zase po čase chuˇ. Tak dobrou chuť.