petra15

Proc jsou nemecká auta na celém svete symbolem kvality?

Nejlepší odpověď
Alesh

Protože jsou zkrátka prověřena jejich majiteli a procento závad je u nich nižší než u podobných aut od konkurence.

Další odpovědi
anonym

Protože Němci jsou precizní – možná bez fantazie, ale bez úletů, obcházení pravidel, šizení…
😉

mosoj

To čerpáš z čeho ?

http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/toh­le-jsou-nejspolehlivejsi-auta-sveta-podivejte-se-kdo-zvitezil-zebricek.html

Kelt

To je všechno obchodní tah a vžitá fráze. Když si Němci sami montovali auta, tak si za kvalitu ručili, stejně jako Japonci. Dneska to dělají lidé z celého světa a už to neplatí.