Zvědavý

Proč jsou někteří (nemálo) lidí přesvědčeni že Tupac Shakur a Notorious BIG jsou naživu?

jak si to někdo může myslet ? A především proč oni dva ? co bylo na jejich předčasné smrti jiné než na předčasné smrti jiných celebrit ???

Odpovědi
arygnoc

možno preto, že sú večne v rauši a nezaznamenali túto skutočnosť.

„co bylo na jejich předčasné smrti jiné než na předčasné smrti jiných celebrit ???“

nič. boli proste chumaji. nadaní, ale chumaji.

;-Q

Mc Merkurion

a vokoho de? já ani nevim,že někdo takovej žije/žil a přesto žiju…

Conchus

Elvis taky žije

CAYLER22

Chumaji?? Tak ty si inde asi v čom boli chumaji aspoň povedz.Dodnes sa im môže málokto rovnať.