proč jsou někteří lidé věčně nespokojeni?

co vede některé lidi k věčným připomínkám konání těch druhých,v čem tkví špatná nálada přenášená na ostatní?

Nejlepší odpověď
anonym

Z vlastní nespokojenosti,zá­visti všeho toho,co nemají,neumí,ne­dokáží.

Další odpovědi
Miroslavst

Povahou člověka, vlivem společnosti, vlivem politické situace a špatnou náladou.
Důvodů může být spoustu.

hanulka11

takovým lidem se vyhýbám , je jich mém okolí dost jsou to morousové /i kdyby bylo líp ,stejně nebudou spokojeni/

led

1– prvá otázka:
ak by ľudia neboli nespokojní, nebol by ani pokrok.
Spokojný so sebou môže byť snaď len kameň, ktorý nemyslí a nemá cit.
2– druhá otázka:
spojenie odpovedí Jami155 a Miroslavovst vyjadruje výstižnú odpoveď
3– tretia otázka:
je v ľudskej povahe preberať aj city a myšlienky druhých
Doplňuji:
oprava:
Miroslavst nie Miroslavovst.
prepáčte

poa.li

Jejich vlastní bolest. Problémy, které si tak kompenzují… nemusí o tom ani vědět. Dá se to brát jako jejich volání o pomoc..