iwetax

Proč jsou některé pistácie tak nechutné?

Znáte to? Jeden pytlík pistácií je výborný a druhý se ani nedají jíst.

Nejlepší odpověď
01Ricco

Jsou zkažené. Nejspíš je napadla nějaké plíseň nebo je to způsobeno nevhodnou technologií zpracování.

Další odpovědi
hanulka11

kupuji vážené a jsou výborné…

barnajka

Jo, znám :(
Pistácie můžu pořád a tohle už se mi teda stalo milionkrát.
Doporučuju nekupovat takový ty super levný značky za 25 Kč/pytlík, ale radši si připlatit a investovat třeba do značky Canto. Nevím, jestli se ještě vyrábí, dlouho jsem je neviděla, ale dřív jsem za balíček dávala kolem 50Kč. Ani jednou se mi nestalo, že by byly divný, nebo nedejbože hnusný.

A nebo jak říká hanulka: kupuj si vážený. Cena je přijemná a taky jsem ještě nikdy nenarazila na ‚zmetky‘.

Jestli můžu poradit, pozor na značky ArRashid a Max.
Max bývá jednou celkem dobrý, jednou extra hnusný..takže vždycky je to sázka do loterie.
A ArRashid..to je 100% humus. Pistácie jsou suchý, přepražený, přesolený,..tu sůl prostě vidíš už na pohled. ArRashida jsem si kupovala dřív, když v obchodě zrovna neměli jinou značku..a takhle hnusný byly vždycky. Nejspíš teda nešlo o náhodně špatnou várku, ale ta firma to zkrátka líp neumí. Fujtajbl, už nikdy víc :(

anonym

U všeho zboží platí – levný peníz = pochybná kvalita. Není třeba hned kupovat luxusní zboží, ale Hanulka má pravdu, že vážené pistácie jsou kvalitativně v pořádku. Tam jsem na nechutný oříšek narazila málokdy. Spíš byl příliš seschlý (nebyl ještě zralý, když jej sklízeli) než aby byl nedobrý.

anonym

http://www.cu­ketka.cz/?p=5153

http://ekonomi­ka.idnes.cz/hor­ke-piniove-orisky-musi-zmizet-z-pultu-pachut-pretrvava-i-dva-tydny-1zh-/ekonomika.as­px?c=A110819_153059_e­konomika_fih

http://hobby.id­nes.cz/pozor-na-piniove-orisky-levne-smesi-vam-ochromi-chutove-bunky-pbr-/hobby-domov.aspx?c=A110221­_225104_hobby-domov_mot