www

Proč jsou některé odpovědi nejlépe hodnoceny, když se použije odkaz, že to tu už bylo?

Občas je nová odpověď přesnější! Také předčasné uzavírání otázek (už to také nedělám) není vhodné ze stejných důvodů. Příklad a odstraňte si prosím v odkazu mezery:
www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-se-naviguje-postovni-holub-jak-vi-kam-ma-doletet
Doplňuji:
Nemám nikoho konkrétního na mysli, z toho jsem už naštěstí „vyrostl“:-D
Je to tady běžným zvykem, ale ku škodě věci, nebo se mýlím? Přece všichni bychom měli jaksi získávat palce až na druhém místě, ale především co nejkvalitněji odpovědět často naprostým laikům a naše vzájemná „soutěž“ je může mýlit! Navíc, vlastní zkušenosti, často s těmi právě jakoby jednoduchými otázkami, prozradí mnohem víc, než net. Toť můj názor.
P.S: stejně tak nechápu, pokude se zde ptám na (podle mne konkrétní problém), je otázka zařazena mezi ankety, dokonce zábavu. Já se tím nebavím a míním cosi neřešeného alespoň částečně, snad neuměle řešit – nejspíš místo někoho placeného 😉
Názor

Nejlepší odpověď
anonym

Protoze , jak jsme kazdy jiny … , tak nekomu to vadi , ze se otazky pokladaji ponekolikate stejne. A ma byt na to i nejaky program , ze kdyz uz bude polozena stejna otazka , tak to ma pak upozornit na ten odkaz. Tak jsem to tedy nejak pochopila ja . Pise o tom casto nase Kerberus .. ta je tady nejvetsi bojovnice .. 🙂 .
Ja ale do listicky skoro nikdy nekoukam. Napisu si co chci ja vedet a hlavne me .. osobne jde i o to , aby me odpovedeli i ti , ktere ja " znam ". 🙂 Nezajima me tedy odpoved , kterou nekdo napsal pred 524 dny. ! 🙂
Neptam se na nic vazneho .. ( na to nejsem inteligentni ) … , vetsinou , vlastne vzdycky se ptam jen na blbosti. 🙂 Jde mi tu vice o kontakt s lidmi , nez o vzdelavani. Na to si muzu koupit knizky , nebo mam googlika. 🙂
Ja doufam , ze Adminkove novy program nedaji. :-p

  • iv-

Doplňuji:
www , ja napsala Kerberus , ale ona vi , jak to myslim. 🙂 Nemyslela jsem to proti ni. Jsem s ni v kontaktu i soukrome. Mam ji rada , zlobime se tim navzajem. 🙂
A vy jste pekny popleta. !! Asi sem moc casto nechodite , ale ja tady uz od unora pisi , ze me tu jde jen a jen o ty palecky a hvezdicky. !! 🙂 A take , ze ja davam palecky ne podle toho , jak se mi libi odpoved .. , ale podle toho , jak se mi " libi " odpovidajici. ! 🙂
A take davam jen tomu , kdo dava me. !! 🙂
Jsem tady za exota. ! Ale nebojim se reakci…
Alespon to tady trochu zase ozije… jsem rada , kdyz s eodpovedim dari. je to pekna prace a jednoho Adminka miluji. ! :-p -iv-

Další odpovědi
Alesh

Protože mnozí trpí závislostí na netu, speciálně zde na serveru. A ta skupinka lidí pak má téměř absolutní přehled, co zde kdy kdo řešil a zároveň si pak vzájemně hodnotí svoje odpovědi.

annas

Iv, děkuji za Vaši reakci. Vůbec mně nevadí, že jste se o mně zmínila. Známe se, víte, že jsem v tomto směru nenapravitelná, i když se to často mnohým nelíbí. Občas se ke mně někdo s vložením odkazu přidá. Než sama napíši odkaz, podívám se do lišty, zda jsou správné odpovědi u starší otázky a dají se použít. Mnohdy v již dříve položené otázce odpovídají titiž uživatelé jako u otázky nové.

Všechny odkazy na opakované otázky jsou v souladu s kodexem.

Také se mně výjimečně stalo, že jsem vložila otázku, která již byla, proto odkaz v odpovědi na ni beru – moje nepozornost.

Rovněž jsem e několikrát zmniňovala, že napíši odkaz na otázku, která se opakuje, někdy i vícekrát. Jde především o otázky odborné či ty, které mají stálou platnost. U diskuzních otázek přidám poznámku, zda někoho zajímají starší názory. Souhlasím s iv, že tazateli jde zpravidla o vyjádření současných uživatelů.

Podívejte se ale na odkazy z jiného úhlu – když už na otázku vloženou dříve byly poskytnuty správné odpovědi, proč ostatní odpovídají, vždyť přece nikomu nejde o body…??? Jedině iv se netají tím, že ji palečky těší.

Předčasné uzavírání otázek vadí i mně, protože někdy nejsou poskytnuté odpovědi zcela správné. Zatím tomu neopomohly ani časté připomínky.

Opravdu se připravuje program, který by měl zamezit vkládání stejných či podobných otázek. Nevím, jak bude fungovat. Sama jsem zvědavá.

Ad www. Domnívám se, že otázka je správně zařazená v aktualitách, protože jde o vyjádření názorů ostatních.

anonym

K., ja si osobne tady ( ale i " v normalnim " zivote ) , nedovedu tak nejak predstavit , ze bych se s vami prestala " bavit , kamaradit " , jen proto , ze mate na neco jiny nazor , pohled , nez ja. ! 🙂
Naposledy jsem se takhle " napucila " v materske skolce a zvlastni je , ze si to pamatuji dodnes. 🙂
Je to proste tak : Vy me budete posilat porad do listicky a ja se do te listicky stejne nikdy nepodivam . 🙂 A budeme spokojene obe. A to jde. -iv-

Kerberus

Iv, musím říct, že jste mě svými slovy potěšila a hned zlepšila mou náladu. Právě toho si na vás cením, že jste tolerantní k názorům jiných … Díky.

Máte pravdu – vy bez lišty, já s lištou. Snažím se krotit …

anonym

Nekrotte … patri to k vam… 🙂 -iv-