Proč jsou na vojně, na lodích apod. rozdělené jídelny pro mužstvo, důstojníky a poddůstojníci nemají taky vlastní?

Nejlepší odpověď
led

Tak isto ako v civilnom živote jestvuje aj na vojne, na lodi, určitá hierarchia.

Další odpovědi
badisko

nase Gumy …mely take sviji jidelnu …co je to za otazka …?…Poddustojnici jsou Vojaci jako kazdy druhy podustojnik je uz i cetar …:D …dustojnici jsou professionalove …

isteron

Aby vojsko nevideli a nevedeli, čo jedia gumáci a generáli.
Ináč, teraz už sú všetko len profesionáli. Od vojaka až po maršála.

anonym

Badisko, důstojníci jsou i dobrovolníci, vojáci v záloze, někteří poddůstojníci při odchodu do civilu dostávali důstojnické hodnosti. Pokud si dobře pamatuji z vojny.

cochee

To je, badisko, normální otázka člověka, který o tom nic neví. Co je to za otázku „Co je to za otázka?“ Zeptáš se namísto normální odpovědi takhle i mě, až budu chtít poradit něco ohledně kamenictví?

badisko

cochee …halavne ze ty jsi na tuto otazku …odpovediel…:D …je snad jasne ze na vojne panuje hierarchie takze je nad slunce jasne ze …gumy nebudou jist s vijiny …:D a poddporuciky …proto me tahle otazka tak udivila a to i tim tuplem zze ji polozil cesilko a ne nekdo jako branik …

badisko

zakon padajiciho hovna… vzdy pada od vrchu …

anonym

mne spíš zajímá, zda někdo zařve o diskriminaci, jinak led má pravdu, jde o herarchii, tak jako se vyšší hodnost nesměla peskovat před nižší neřkuli před mužstvem, ačkoliv i to jsem zažil. Porušení subordinace.