Proč jsou na vojně, na lodích apod. rozdělené jídelny pro mužstvo, důstojníky a poddůstojníci nemají taky vlastní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Tak isto ako v civilnom živote jestvuje aj na vojne, na lodi, určitá hierarchia.

Další odpovědi:

Zlatý

nase Gumy ...mely take sviji jidelnu ...co je to za otazka ...?...Poddustojnici jsou Vojaci jako kazdy druhy podustojnik je uz i cetar ...:D ...dustojnici jsou professionalove ....

Bronzový

Aby vojsko nevideli a nevedeli, čo jedia gumáci a generáli.
Ináč, teraz už sú všetko len profesionáli. Od vojaka až po maršála.

Diskuze k otázce

anonym

Badisko, důstojníci jsou i dobrovolníci, vojáci v záloze, někteří poddůstojníci při odchodu do civilu dostávali důstojnické hodnosti. Pokud si dobře pamatuji z vojny.

Stříbrný

cochee

To je, badisko, normální otázka člověka, který o tom nic neví. Co je to za otázku "Co je to za otázka?" Zeptáš se namísto normální odpovědi takhle i mě, až budu chtít poradit něco ohledně kamenictví?

Zlatý

badisko

cochee ....halavne ze ty jsi na tuto otazku ...odpovediel....:D ....je snad jasne ze na vojne panuje hierarchie takze je nad slunce jasne ze ...gumy nebudou jist s vijiny ....:D a poddporuciky ...proto me tahle otazka tak udivila a to i tim tuplem zze ji polozil cesilko a ne nekdo jako branik ...

Zlatý

badisko

zakon padajiciho hovna.... vzdy pada od vrchu ....

anonym

mne spíš zajímá, zda někdo zařve o diskriminaci, jinak led má pravdu, jde o herarchii, tak jako se vyšší hodnost nesměla peskovat před nižší neřkuli před mužstvem, ačkoliv i to jsem zažil. Porušení subordinace.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.