Avatar uživatele
anonym

Proč jsou na vojně, na lodích apod. rozdělené jídelny pro mužstvo, důstojníky a poddůstojníci nemají taky vlastní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3700 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak isto ako v civilnom živote jestvuje aj na vojne, na lodi, určitá hierarchia.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

nase Gumy …mely take sviji jidelnu …co je to za otazka …?…Poddustojnici jsou Vojaci jako kazdy druhy podustojnik je uz i cetar …:D …dustojnici jsou professionalove …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
isteron

Aby vojsko nevideli a nevedeli, čo jedia gumáci a generáli.
Ináč, teraz už sú všetko len profesionáli. Od vojaka až po maršála.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Badisko, důstojníci jsou i dobrovolníci, vojáci v záloze, někteří poddůstojníci při odchodu do civilu dostávali důstojnické hodnosti. Pokud si dobře pamatuji z vojny.

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

To je, badisko, normální otázka člověka, který o tom nic neví. Co je to za otázku „Co je to za otázka?“ Zeptáš se namísto normální odpovědi takhle i mě, až budu chtít poradit něco ohledně kamenictví?

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

cochee …halavne ze ty jsi na tuto otazku …odpovediel…:D …je snad jasne ze na vojne panuje hierarchie takze je nad slunce jasne ze …gumy nebudou jist s vijiny …:D a poddporuciky …proto me tahle otazka tak udivila a to i tim tuplem zze ji polozil cesilko a ne nekdo jako branik …

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

zakon padajiciho hovna… vzdy pada od vrchu …

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mne spíš zajímá, zda někdo zařve o diskriminaci, jinak led má pravdu, jde o herarchii, tak jako se vyšší hodnost nesměla peskovat před nižší neřkuli před mužstvem, ačkoliv i to jsem zažil. Porušení subordinace.

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek