ten který je

Proč jsou na palubách lodí převážně muži?

V TV zprávách,na netu nebo v tisku jsou vidět na palubách lodí převážně muži.Očekával bych mezi uprchlíky spíše ženy a děti než mladé muže.Proč tomu tak je?Jsou to imigranti nebo je to skrytá invaze?Díky.

Nejlepší odpověď
led

Tak ako kedysi od nás odchádzali muži do Ameriky za prácou, ženy sa zatiaľ starali o rodinné hniezdo a až si muži našli stabilnú prácu ktoru by dokázali uživiť rodinu, až potom poslali potrebné peniaze a rodiny sa dali v novom domove dohromady…
…tak i dnes najprv odchádzajú najprv muži na prieskum a zháňanie nového domova. Vo veľa prípadoch hlavne z konfiktných oblastí Afriky a Ázie, kde ženy sú v úzadí, utekajú muži pred ohrozením svojho života následkom klanových, či náboženských vojen.

Další odpovědi
klumprt

Řeknu to odkazem: http://martin­konvicka.blog­.idnes.cz/c/458941­/uprchlicka-krize-nevidim-v-mediich-zadne-uprchliky.html

Agneta

To slovo „převážně“ není správné. Relativizuje totiž ve prospěch lži.
Na palubách jsou jen a jen muslimští muži. Nechápu, proč nám média ukazují ty vylhané snímky s pěti ženami a čtyřmi dětmi…a často se sloganem:
„Děti, ženy a muži se skutečně topí po tisících.“ http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-by-se-dala-nejlepe-resit-otazka-africkych-uprchliku

ten který je

Led:Věřil bych všemu,ale že ti lidé jdou za prací mi připadá nejméně pravděpodobné.Spíše hledají v lepším případě štědrý sociální systém – viz Švédsko.V horším případě nám VŠEM ještě zatopí.

led

Aj to, ale tie známe prípady z Talianska (minulý rok potopené lode), boli nie ekonomickí, ale skutočne africkí i ázijskí (zo strednej Ázie) utečenci, ktorí hľadali v Európe v prvom rade bezpečný život.

ten který je

Škoda že bezpečí nehledají v nějaké sousední muslimské zemi.Tady v Evropě jsme pro ně jen křižáci a bezvěrní psi.Ještě by mě zajímalo,kdo naopak zajistí bezpečný život obyvatelům starého světa,ale to už je jedno…:-(

led

no comment