PANÁD

Proč jsou na hotelích přímo na WC telefony?

Sedím tady na hotelu, máme TV a u něho telefon. Jsou tu dvě koupelky, každá s WC a u každého „sezení“ je na zdi telefon. Tak nevém, to mám pokaždé na recepci sdělit dojmy z „výsledku“?

Nua vážněji – setkal jsem se s tím téměž pokaždé, zekména v zahraničí – vždy je na WC, přímo „v dosahu ruky“ telefon.
Neví někdo proč?
Děkuji

Odpovědi
Dochy

V několika hotelech jsem byl a zatím nemám tuto zkušenost. Ale může to být praktické i pokud se člověk dostane do úzkých… Zrovna nedávno byl článek jak senior strávil 3 dny ve vaně neschopnej dostat se ven než se po něm začli shánět a zalarmovali policajty.

Kepler

Já jsem se s tím taky ještě nesetkal, ale tipoval bych to stejně jako Dochy. Mimo to může jít o nadstandartní služby typu doneste mi osušku, nebo doneste mi večeři na pokoj za půl hodiny, až se vyrochňám. Taky už začíná být standardem možnost signalizace na sestru v nemocnicích i na hajzlíku.

nyjono

Pro případ nouze.

hapiky

Někdo se při potřebě zpotí, někomu se udělá nevolno, někdo si nechá i utřít zadek, – předpokládám.