Michal Kole

Proč jsou na fotkách, ženy často bosé ?

Tak jsem přemýšlel a všiml jsem si, že když je někde teřba fotka nějaké ženy např. v reklamě jak třeba drží nějaký elektrospotřebič, tak je často ta žena bosá. Nebo ve filmech jsou herečky často bosé.

Proč ? Bosé nohy více zaujmou čtenáře, diváka v televizi ?

Že jsou často na fotkách v odlehčených (nemyslím porno, ale deníky typu blesk, super, aha, prásk, …), jsou celebrity bosé téměř vždy.

To té modelce, herečce, zpěvačce nevadí, že ji každý „zkoumá“ nohy, zda je má umyté?

Škoda, že smradlavost těch nohou nelze bohužel z fotky zjistit ☹

Ale již existují tzv. 5D kina multiplexy, kde jsou k filmu vypouštěny i různé „vůně“.

Odpovědi
www

Tak jednak se ony ženy myjí a nohy jim nesmrdí jak bezdomovci.
Druhak je to příjemné většině lidí (nejen mužům) na pohled a reklama se prodává očima, ať je tam cokoli 😁.

Drap

Třeba jen šetří boty aby je nesedraly a nebo mají ploché nohy, a tomu chůze bosky pomáhá. A viděl jsi v reklaměnebo v něčem podobném, že by měla nohy špinavé ?

venkovan

To mne zas vrtá hlavou, proč ženy v instruktážních fimech pro všechny věkové kategorie nad 18 let, vysílaných po 22 hodině, mají na sobě pouze boty s vysokým podpatkem a ještě jsou s nimi leží ži nějak se melou v posteli