Proč jsou mimina dávána do postýlek s vysokou ohrádkou?

Mimí nikam neuteče, z jejich pohledu je to nefér. Koukají přes plot.

Nejlepší odpověď
marijakes

Postýlky jsou většinou univerzální, rošt matrace se dá zvednout do vyšší polohy, dokud je miminko malé a maminka se nemusí tak shýbat a ohrádka stačí nízká. Spolu s růstem dítěte se rošt snižuje a když je dítě pohyblivější, je vyšší ohrádka na místě.
Doplňuji:
No a jestli je to vůči miminku nefér, tak stačí každé 3 měsíce koupit novou postýlku. Většinou se ale dětem na zábradlí věší různé hračky, aby mělo na co koukat.

Další odpovědi
AndreiRanger

Neuteče, ale svalit by se rohodně mohlo a on takový pád z půl metru žádná sranda..

marci1

Dětské postýlky jsou určeny pro děti ve věku 0–6 let a jak již odpověděla marijakes : rošt s matrací se dá zvednou do vyšší polohy a poté snížit. Samozřejmě záleží na rodičích, do kolika let nechají dítě v postýlce spát. Novorozenci mohou také spát v kolébce, nebo speciálně upraveném koši.