Pokročilý

Proč jsou max. rychlosti u nových aut omezeny většinou na 250 km/h?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

U tech horsích aut to tak musí být...a ty lepsí ( Porsche) jezdí 290 az 330km/h, dle modelu...
Doplňuji:
no VW nebo Audi, Opel...jsou spíse pojízdné skorápky, nez kvalitní auta...a tak nehrozí nic jiného, nez rozsypání...pri 270km/h...:-):Dö_ö

Další odpovědi:

Stříbrný

Protože vyšší rychlosti patří na závodní okruh a ne na silnice. A protože výrobci aut mají komerční zájem na tom, aby zákazníci kupujícící si dražší vozy neumírali a radši si koupili další.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Ale peťánko, rychlejší auto ≠ lepší, já řadím Poršata do stejné kategošky jak tebou vybrané "skořápky." (On je to furt jen převlečený fauvé.) Za lepší auta já osobně považuju třeba Subaru, z Evropy Volvo.

Bronzový

petra15

ale,ale...neslo tu náhodou o rychlost? je mi jasné , ze do lesa muzes lépe s terénákem...já osobne uprednostnuji konícky...ö_ö

Stříbrný

Dochy

Pokud Tě zajímají jen "koně", pak nepiš "horší/lepší" a "skořápky/kvalitní auta" když Ti o tyto kategorie nejde, ale jen "rychlejší, výkonější/pomalejší". Kvalitní auto je takové, které splňuje standardy pro auto a s velmi velkou pravděpodobností bude i pár let po záruce plnit stejnou funkci jako po koupi.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.