sawo

Proč jsou kulturisti na soutěžích tak hnědí? Je to solárium, nebo nějaký trik?

Odpovědi
Kepler

Pokud to není jejich přirozená barva, nebo opálení, pak asi za to může fakt solárium, nebo krémy. Nikdo nechce vypadat tak bledě jako Putin. Symbolem zdraví, mužství a krásy je být opálený a ne vypadat jako kravaťák bez kvádra.

xxx3

mažou se krémem ;)

Cenobita

Existuje i barva na kůži: Samoopalovací nástřík:

http://www.dol­cediva.cz/samo­opalovaci-nastrik.html?gclid=­CNfR6Nv6wc8CFTIW0wod­DawIfA

No nemůžu souhlasit s prapodivnými názory uživatele: Kepler. Já mám rád svoji bílou kůži a opálení právě považuji za patologii. Nějak mi uniká jaká je tu souvislost s Putinem, ne že bych neměl fantazii, ale vtipné to nebylo a obsah to také nemá smysluplný. Nějaká křivda, zahořklost, záhadná to „politika barvy kůže“, a co na to rudokožci?