krftwrk

Proc jsou inteligentni zivocichove krom lidi jen zvirata ?

Co si pamatuji, tak clovek se od zvirat lisi inteligenci, uvedomovanim si sama sebe a pouzivanim nastroju..

Proc jsou tedy napr. vrany brany jako zvirata ? Inteligentni jsou, dokazi pouzivat nastroje a jsou si vedomy svoji existenci.

Nejlepší odpověď
Drap

člověk je vlastně taky jen zvíře. A jak by se měly vrány podle tebe zařazovat ? Máme je přiřadit k slonům ?

Další odpovědi
anonym

Že by i rostliny,nejen lidi a zvířata mají složitý organizmus.

Zdroj: http://www.national-geographic.cz/de­tail/o-cem-premysli-rostliny-podle-biologa-jsou-inteligentni-a-dokazi-i-komunikovat-22331/

Quimby

Člověk je také zvíře, jen jsme pro sebe tak důležití, že se do toho často nepočítáme. Člověk je ale nejinteligentnejší, protože dokáže používat předměty, učit se a hlavně dokáže velmi dobře ty vědomosti předat dál, to nikdo jiný neumí. Kdyby si dítě naučil jen základní věci pro přežití, tak to daleko taky nedotáhne.

Daniels

V tomhle případě je odpověď jednoduchá- zvíře získalo v průběhu dějin přirovnání k divokosti. Myslíš že by moderní civilizovaný člověk dominující planetě něčím takovým mimo postel popsal? Vždyť kromě divokosti to značí také prostotu! A to by lidská ješitnost nepřežila.