petka.s

Proc jsou holky hesci nez kluci?

Nejlepší odpověď
www

A to ti řekl kdo, nebo se ti to tak jeví? 😁
Muži jsou „lovci“ a ženy „lákadla“. Příroda proto přizpůsobila jejich zevnějšek z důvodu zachování druhu.

Další odpovědi
zjentek

nějak to souvisí s mozkem, prý si jin a jang stále drží rovnováhu ,)

Orange

No neřekl bych. Cheatování s make-upem a Photoshopem se nepočítá. Když vidím „hesci“, tak máme navíc plus v inteligenci – podívej se žebříček nejbohatších lidí světa, moc ženských tam není :)

anonym

Vidíš to a já znám moc hezké kluky. Nemohu srovnávat přece vzhledově děvčata s chlapci a opačně. Jsou velmi hezká děvčata, ale také kluci. Mám za to, že se Tvé uvažování v této otázce s přibývajícími léty a s dospíváním výrazně změní.
Teď si tím nelámej hlavičku a běž se učit češtinu. Než se ti začnou kluci líbit, mohla bys čas strávit smysluplněji než uvažovat nad takovými „problémy“.

Pombo

Protože samec druhu Homo sapiens (i u ostatních opic) je dominantní a on si vybírá svou samici. Proto se samice snaží vypadat co nejlépe, aby si vybral zrovna ji. Např. u kachen je tomu naopak, proto je kaček pestrobarevný.

quentos

protože protiklady se přitahujou. Kdyby byli hezký kluci i holky, navzájem by se to odpuzovalo a vymřeli by :{)>

iceT

Někteří kluci jsou naopak někdy hezčí než holky…

zvedavaholka

nevím, jak je tato otázka myšlena a taky nevím, jak je to posuzováno…proč míchat jablka a hrušky?

DaniSimk

*hezčí nauč se pravopis :)