Baron_X

Proč jsou člověku tolik nepříjemné zvuky, jako skřípání nehtama o tabuli, nebo přejetí nožem o porcelánový ta­líř?

Odpovědi
Fly

O nožíku neviem (pre sitotu to enskúšam, porcelánový tanier mať pošriabaný nehodlám), ale to škriepanie nehtami – skoro sa rozplačem, keď to niekto robí. neviem, ale ymslím, že mám pocit, že sú to moje nehty a úplne ma to nervuje.

Anizbor

Asi jsou to zvuky,které naše uchu-mozek nechce příjímat,tak se zbytečně netápit a nedělat si zle.
A co tak,trhání pytle od cementu,to zase vadí mi.Ten suchý hnusný zvuk.