Avatar uživatele
nyja

Proč jsou chlapi takový idioti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, rynek878 před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

Tato otázka mi přijde omezená; mimochodem ve slově chlapi (v tomto případě) se píše měkké I. Myslím, že chlapi nejsou o nic horší, než ženy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ten vas pravdepodobne je ze?Jinak by jste nic takoveho nenapsala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Já jenom pevně věřím,že nás chlapy,neházíte všechny do jednoho pytle,jestli ano,tak to by mne dost mrzelo,hezký den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Všichni? Určitě ne!! Můj muž žádný idiot není a u mnoha další žen to bude také tak. Někteří jsou, to je fakt, ale ne všichni. A o ženách nemluvíte? Myslíte, že všechny ženy jsou OK? I ony ne. Některé ženy jsou rovněž idiotky, ale ne všechny. Dívat se na muže z takového pohledu je docela blbý…

Jinak opravím Vaši větu: „Proč jsou chlapI takovÍ idioti?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

A i kdyby byli (což všichni nejsou)… bez nich to taky tady NEJDE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

neřekla bych že je mezi ženou a mužem rizdíl,tak jako jsou muži někdy špatní tak ani my ženy nejsme svaté

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Paní Nyjo, alespoň podle občanky jsem stále ještě chlap. Můžete prosím sdělit, co jsem Vám udělal, když píšete, že jsem idiot, byť s tvrdým?
A to co je idiot, no to je člověk jako ty nebo já!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

a v jakem smeru?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

NO I VAŠE VĚTA MI NAPOVĚDĚLA,
prostě je to tím,že se v nás zhlížíte jak v zrcadle,takže v nás vidíte sami sebe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomash

Chlapi, když už 🙂 jinak nevím, asi bych se na to musel podívat nezaujatě… no, radši ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

pani-slečna nyja ak by chlapi boli takí idoti, tak by ste tu neboli.
dva razy rozmýšľať, raz písať

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Proč vám všem jde o to (y)? Nemyslím že někdo z vás z toho oslep! Dobře jeden upozorní, když má pocit že se musí zviditelnit ale co ty další? Je to nutné?Každý si přihodí polínko. No a teď jsem na řadě já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

no dovolte!!! ten můj není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Chlapy snad ano ale chlapi ne, proč? Mindrák?Zlost? Nebo jen obyčejná B.b..t ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Chtělo by to spíše toho člověka vnímat .Na odsuzování je místa dost ale zkusila jste o něm přemýšlet?proč,je to co píšete,a není jiný?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Pracuji v převážně ženském kolektivu a můžu Vás ujistit,že tolik negativních,chladně kalkulujících žen jsem nikdy nezažila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek