Georgo2010

Proč jsou černé svatební šaty modernější než klasické světlé odstíny?

Nejlepší odpověď
anonym

Možná je to momentální móda,ale to přejde.Klasika je klasika.Módní výstřelky mají jepičí život.Jediná nevěsta,kterou znám z bulvárního tisku,která se vdávala v černém,byla před několika lety Frühlingová když si v Č.Krumlově brala Krajča v bílém.Dlouho jim to manželství nevydrželo ale tehdy byla černá nevěsta vyjímečná a o to šlo…Vzbudit pozornost…:D

Další odpovědi
anonym

Nevím jestli jsou víc moderní,pro mne spíše černá a bílá.Ty jsem viděla,byly úžasné!Bílá dole,černá krajka přes ně.Jo a hlavně by nevěsta měla mít vhodně zvolené doplňky,aby bylo jasné,že dnes ještě není vdovou.Jinak je asi zvolí dívky,které se chtějí odlišit od bílé tradice.

anonym

Černá nevěsta byla vždy na pohřbech svobodných mládenců. Móda černých svatebních šatů se mi nelíbí. Mám pocit jako by ta čerň přitahovala něco zlověstného.

Damiana

Protože módní návrháři jsou magoři. Nemyslím, že by se to ale nějak výrazně chytlo. Když jde o svatbu, začne být pověrčivý i ten nejposlednější mávoručák a vdávat se v černém je přinejmenším dost děsivé. Vypadá to spíš jako funus, než svatba. A kvůli rozmaru nějakého mistra nůžek si přece svůj vysněný princeznovský den chytrá holka nezkazí.
Btw – Když se pak bude „vdávat“ ten návrhář, určitě se sám oblékne za pořádnou „nevěstu“ a bude zářit jako veselá pastelka nebo bílá Sněhurka. A holky navleče do smutku. No, třeba mu přijde, že nad tradiční svatbou by se mělo spíš truchlit…:-))

Amie

Řekla bych že je to něco nového, odvážného, netradičního a hlavně neobvyklého. Dřív platil svatba = bílé šaty (hlavně na znamní nevinnosti), ale v dnešní době již tento fakt platí jen u hrstky žen, takže volí něco, čím by možná vynikly mezi ostatními nevěstami. Navíc černá zeštíhluje, ne?

I když, já osobně jsem jako malá byla na svatbě… nevěsta měla kalhoty, tak se někdy ptám, jestli se alespoň dodržuje že by ženich neměl vidět nevěstu ve svatebních šatech.

tyna.ryglova

Nevěsta v černých šatech je strašná móda. To je jako na pohřeb. Já jsem měla na svatbě klasické bílé svatební šaty, které jsem si půjčila z https://www.puj­covna-renata.cz/svatebni-saty/ . Nevěsta by podle mě měla mít krásné bílé šaty. Tak totiž pravá nevěsta vypadá.