kmotr

Proč jsou brambory gumové a scvrklé?

Doplňuji:
Proč jsou skladované brambory gumové a scvrklé

Odpovědi
Drap

Byly špatně uskladněné

Nazdar Bazar

Kde je skladuješ ? Jaké to jsou brambory ? Skladuješ je v nízké teplotě ?

Mapel

Jsou vysušené, skladované v suchu. Potřebují mít chladné a přiměřeně vlhké prostření. Při velké vhkosti zase hnijí.

mosoj

Protože toho mají za ten rok skladování plné kecky. Prostě voda se z nich vypařila a začínají schnout.

elektrikář

Na dobré skladování brambor je potřeba vlhký a dobře větraný sklep.Byla doba kdy je měla Zelenina uskladněné pod Stalinovým pomníkem na Letné. v krytu.