katy951

Proč jsou boty converse all star tak drahé?

Nejlepší odpověď
Drap

Proto, že výrobce určil tak vysokou cenu. I některé jiné značky jsou stejně kvalitní a levnější.

Další odpovědi
anonym

Za našich let, tyto trampky, polotrampky, tenisky, spartakiádky stály od 15 do 35 KČS! Ale dnes jsou tržní ceny.

petulka11

nektere jsou nektere ne napr oblečenie maju za celkom ok cenu http://www.con­verseshop.cz/ ako píše drap vyrobci si určily taku cenu a predajcovia musia tiez z niecoho zit ci sa im to paci alebo nie.

terkaprihodo

Já teda nevím, ale mně zrovna Conversky nepřijdou až tak drahé. Dnes se dají sehnat za celkem rozumné peníze. Je ale pravda, že záleží na tom, jaké chcete. Měla jsem jak ty levnější, tak ty drazší s trochu lepší podrážkou a můžu říct, že zrovna u těchto bot se určitě vyplatí si připlatit. Pak jsou třeba různé limitované tenisky Converse, které jsou opravdu drahé, ale to už není úplně můj šálek kávy.