Baron_X

Proč jsou bankovky v animovaných pořadech zelené?

Nejlepší odpověď
Tiiit

možná to bude tím, že dolary mají zelenou barvu.. :D

Další odpovědi
Terryle

Protože animovaný pořady jsou většinou americký nebo vychází z americký kultury a tradice. A dolarový bankovky jsou zelený:
http://stephan­smithfx.com/wp-content/upload­s/2010/11/Uni­ted-States-One-Dollar-Federal-Reserve-Note1.jpg

VampGirl

Ty zelené bankovky mají představovat dolary. Když si najdete obrázky dolarových bankovek, uvidíte, že je na nich velký podíl zelené barvy. 🙂

kkoudy

protože pravé dolary jsou zelené jiné vysvětlení mne nenapadá