Mirdas

Proč jsou admin anonymní ?

Tak i dotaz k vymazání zcela neškodné otázky byl také vymazán.
Opět bez udání důvodu.

Jste pro aby ti co mají zřejmě neomezenou " moc " vymazat co se jim zachce bez udání konkrétního důvodu se přestali schovávat jen za adminem a měli své konkrétní označení?
A mají vůbec nad sebou nějaký dohled?
Kdysi jsem zde položil otázku k nemoci mé staré maminky – otázka byla vymazána!!!
A tak se děje s určitou pravidelností.

Jak dlouho vydrží tato otázka než anonymný admin bez odpovědnosti k dotazujicím ji opět vymaže?
Doplňuji:
Je smutné číst některé odpovědi.

Samozřejmě že znám šoféra který mne vozí do práce, neboť ho deně vidím a má vizitku na klopě jako ostatní zaměstnanci různých služeb od lékařů až po personál v obchodech.
V divadle a v televizi většinou funguje program kde se vše potřebné dočtu a v televizi jsou titulky účastníků vysílání.
Když jsem dopoledne pokládal otázku která mne zajímala a byla vymazána, neboť se těší kde kdo z té dané " moci " mazat a dohlížet, netušil jsem jak je tato zajímavá myšlenka otázek a odpovědí je omezována nepodstatnou dávkou pravydel, které spíše omezují slušně míněné dotazy před těmy mírně řečeno podivné.

Zda jsem v nadpisu udělal chybu, je to opravdu důvod k arogantnímu jednání kdy se jednoduše vymaže otázka i s odpovědí, přestože se to týká například již zmíněné staré maminky a její nemoci ?
Nebo člověk který má nadhled, jednoduše upozorní na nedostatek a dá případně k opravě, když tak trpíte na JAK, KDY, KDE, PROČ a podobně ?

Nejlepší odpověď
led

Anonymita v profesii…
Poznáte svojho šoféra autobusu, rušňovodiča vo vlaku?
Poznáte zvukára-operatéra, ktorý má práve službu vo vašej televízii? Poznáte kulisára v divadle, ktorý na ďakovačke spúšťa oponu počas vášho potlesku?
Poznáte tak ich rovnako ako aj admina, nielen tejto web stránky. Len z výsledku ich práce a vašej spokojnosti.
Všetky tieto „anonymne“ profesie sa vyznačujú jedným spoločným rysom:
vykonávajú svoju prácu podľa pokynov svojho zamestnávateľa.
„anonymný admin bez odpovědnosti k dotazujicím“, to nie je pravda, aj voči nám má zodpovednosť, pretože ak by si svoju prácu zodpovedne neplnil, skúste sa pozrieť napríklad na diskuzie v novinách, koľko balastu tam je a to pritom ten ich „anonymny admin“ tie najhoršie doslova „kecy a urážky“ odstraňuje. Myslíte, že tu by to bolo ináč, bez zodpovedného admina?
V poslednej dobe sa nám tu napríklad rozmnožily rôzne erotické a iné pofiderné spamy, kto ich odstraňuje a rieši problémy nimi zavinené, Vy užívateľ? Donedávna tu boli „prejavy rozvadenej rodiny“, mnoho hádo a urážok medzi nami, uživateľmi. Kto zabránil týmto prejavom, len my sami svojim uvedomením, alebo aj admin niekedy až drastickými zásahmi odstraňovaním nevhodných príspevkov a BAN (zrušenie práva registrácie) neprispôsobivým uživateľom…?

Doplňuji:
Ak chcem byť s niečim nespokojná, musim sa snažiť aj pochopiť, prečo to práve tak je. Pohľad z druhej strany, nielen z mojej, je veľmi dôležitý.
Kričať a zvoniť kľučikmi môžem len vtedy, keď už nevidím možnosť riešenia problému diskusiou.

Další odpovědi
beer

Jen tak pro začátek se podívej na upozornění správce zde, na pravé straně:
26.03.2014 – Zakládání otázek

Drazí uživatelé, otázky, které nebudou mít nazev otázky dle pravidel a kodexu budou mazány nehledě na obsah(např.:Změna školy,Prosím pomoc atd…), proto prosím kdo jen potvrdil registraci bez přečtení ať nyní si to pročte, aby se pak nedivil proč mizí otázky, které položil.

Zásady pro vkládání otázek:
Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.
Otázky formulujte jasně a výstižně.
Využijte tázacích zájmen (Jak, Kde, Kdy, Proč apod.).
Do popisu vložte doplňující informace a kontext, aby ostatní uživatelé přesně pochopili na co se ptáte.
Zvolte správnou kategorii.
Předem děkuji za pochopení.

Pak si přečti kodex a nápovědu.
P.S.: proč byla otázka odstraněna se dozvíš po krátké době mejlem.
Doplňuji:
Pokud však není ve skutečnosti důvod pro odstranění otázky, admini ji obnoví buď sami, nebo na požádání mailem (viz dole Kontakt).

anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mazan%C3%AD%20­otazek

anonym

Taky mi nějaké otázky smazaly a důvod jsem se nedozvěděla (ani mailem). Co se pak už vůbec nepochopila, tak jedna otázka byla po smazání obnovena…

Emefej

Prostě se to někomu nelíbilo a tak to smazali. Neřeš to.

www

  1. Pláčeš na špatném hrobu, ptej se proto adminů !
  2. Pokud považuješ dodržování správcem daných pravidel za aroganci, najdi si jiné stránky, nikdo tě nenutí zde být
  3. S pravidly jsi souhlasil při registraci, tak se nyní nediv 🙂

Motherlander

Sem tu chvíli a jen tu vidím, jak věčně brečíš a neznáš ani pravidla.

A kdyby jsi byl natolik chytrý, jak se snažíš, tak bys zjistil, že admini anonymní nejsou jen používají admin profil společný.

Když bys byl rozumný podíval by ses nejprve na stránky poskytovatele, kde všichni admini jsou vypsaní.

A tohle Ti beztak zase smažou, že opět nechápeš.

gagaga

jak me nekdo " sahne " na adminky a na an., ..to se pak neznam ! :)
premyslim nad tim, proc by jste ty adminy chtel " odhalit "
pravdepodobne proto, aby se Vam na ne jeste lepe nadavalo ( i s oslovenim ) , a stezovalo !?
je to trochu mimo misu, ale pred 14 dny jsem byla u lekare..bavili jsme se o poplatcich , a doktor mi vypravel, co vsechno uz si se sestrou vyslechli kvuli tem 30 kc !
a tady se na adminky jen a jen nadava a to i bez tech " kacek " ..

  • iv-

led

Nedá sa zverejňovať (v titulkoch, bulletinoch) mená všetkých mediálnych, umeleckých a technických pracovníkov, ktorí sa na danom programe podieľali, tých anonymov je viac než tých zverejnených. To je na margo médií a kultúry.
Ak máte označeného vodiča vášho autobusu, je to skôr rarita ako zvyklosť a nehovoriac o tých anonymoch, ktorí sa podieľajú na vašom spokojnom cestovaní, napríklad garažmajster, dispečer, ktorí zodpovedajú za včasné a bezporuchové vozidlo a väčšinu ľudí to ani nezaujíma.
K čomu by vám bolo konkrétne meno admina, slúži ich viac, to tu chcete celý zoznam?

gagaga

led, Vy jste to krasne napsala…az na ty : erotické a iné pofiderné spamy…:(
ty me tady zrovna bavi nejvic…
musite myslet prosim i na ty ( nas ) , ktere uz si o erotice jenom cteme
:)
diky za pochopeni :p

P.S. me by napr. zajimalo, jakou rychlosti umi " bezet " sperma :p

  • iv-

zjentek

nevím přesně, ale ty co držej na tváři jsou prej rychlejší než ty, co hned stečou :o

gagaga

jeste to tak zkouset ! aby me jedna z tech milionu vypichla voko !

  • iv-

led

opýtajte sa adminov na tie spamy, mali na ne dosť hlásení.
PS. tam nebolo nič o rýchlosti spermat, ale o získaní naivných zákazníkov aj zákazníčiek… buďte rada, že napriek vašej populárnosti vás nemajú v merku.

gagaga

:)
me maji radi ( doufam ) :)
ja jim psat nebudu ..myslim, ze maji " stezovatelu " az az :)a ja si hlavne nemam stezovat na co ( a oni doufam taky ne ):p
my si tak navzajem s adminkama vyhovujeme ..ja nerusim je a oni nerusi me :)

  • iv-

zjentek

bacha, tady promluvil administrator supervisor

gagaga

jj :p