iwetax

Proč jsem se na ten film dívala?

Můžete mi říct , proč jsem se teď večer když jsem sama doma koukala na film " Chlapec v pruhovaném pižamu" ( http://www.csfd­.cz/film/234754-chlapec-v-pruhovanem-pyzamu/ ) Konec je hrůzostrašný. A teď z toho neusnu. Má fantazie pracuje. A já asi strávím noc u počítače , protože pokud bych zhasla tak se asi potentuju strachy.

A co vy, koukáte se na strašidelné filmy? A zůstává ve vás zážitek z toho filmu nebo hororu? Bojíte se po té každého stínu?

Nejlepší odpověď
Džanička

Dřív jsem se hodně dívala na horory,teď co mám děti,tak už nekoukám,asi je to takový pud sebezáchovy.Vždycky si to pak představuji jako by to bylo skutečné,svítím v celém bytě,peřinu mám přes hlavu,bojím se jít na záchod.Mám šílenou představivost,pros­tě hrůza.Někdy i po několika měsících si na to vzpomenu a mám z toho divný pocit.Hodně se bojím hororu Kruh,a to jsem ho videla pred dvema lety.Děs..

Další odpovědi
Jojka

Občas na horory koukám a také to podle toho dopadne. Křičím ze spaní atd. Ale ono je to i psychického rázu. Horory mám ale ráda, chichi..........

dagry

Tak já se na horory zásadně nedívám, protože se pak bojím. Na televizi se celkově hodně málo dívám, ale dneska jsem se mimořádně dívala na Anglického pacienta, dokonce jsem si to i nahrála. Tento film jsem už viděla potřetí a opět jsem si u něj zaslzela, tak jak odpoledne při Madisonských mostech. To je taky krásný film. Takže dneska měla televize u mě hody.

panenka

Když jsem byla malá tak jsem se Ivetax s mojí sestrou dívala na NOČNÍ MŮRA V ELM STREET a jak říkáš ty nemohla jsem usnout.Ted už se na takové filmy nedívám když je v televizi Hanibal nebo podobné takové filmy tak mojého manžela nechám dívat se v obýváku na TV a já se jdu dívat na televizi k holkam do pokojíčka

FOG

Take nejsem moc na horory,ale kdyz uz tak,tak se podivam jeste vetsinou pres den.Vecer vetsinou nejakou komedii nebo akcni.A kdyz je moc smutno,tak nejakou ceskou komedii,treba i starou s O.Novym nebo Funese.

vecernice

Horory se mnou nic moc nedělají.Film mě musí zaujmout,atˇ je to horor nebo komedie.Tenhle film by se mnou asi zamával mnohem víc,než nějaký horor.A věřím Ivetax,že stejně jako ty bych se na to musela dodívat.Copak to jde-odejít od takového filmu?

lorja

Když mi bylo 15 a dostala jsem občanku,cítila jsem se jako strašná dospělačka.Naši se chystali na víkend ke známým a já se těšila,že půjdu s kamarádkou do letního kina na Jáma a kyvadlo.Rodiče film viděli a říkali mi,že se budu bát.Já,hrdinka na ně nedala a šla.Dopadlo to tak,že kamarádka musela zavolat domů svým rodičům a přespat u nás.Já nakukovala i pod postel s šuplíkem jestli se tam náhodou neukrývá nějaký zloduch.Od té doby žádné horory a podobné filmy nesleduji.

Fallen Angel

Horory jsou mým oblíbeným žánrem filmu. Dívám se na ně už od malička. Dřív (asi tak do 14. let) jsem se bála. Teď mi je jedno, kdy se na ně koukám, jestli odpoledne, nebo o půlnoci. Když mám čas a potřebuju zrelaxovat, tak si pustím třeba i 3 za den, resp. ze večer a noc. Nemyslím, že kdybych šla do koupelny, tak že tam potkám příšeru, masového vraha nebo jiného psychopata, který navíc vyleze ze skříňky na čistící prostředky, ale předtím zajistí, aby až si budu čistit zuby, se všude zhaslo a jen jedno světýlko poblikávalo. Ale záleží to na povaze. Přesto si nemyslím, že jsem nějakej masochista nebo psychouš.

Poznámka: horor Kruh, ať už jakejkoli díl, je děsná komedie – víc jsem se snad u hororu nenasmála. Klidně se na to podívejte, není to nic hroznýho.

Kdyby jste chtěla nějaký horory doporučit, tak napište, znám jich dost.

Jahoda

Já horory moc nemusím. Je sice pravda, že jsem zkoukla Hannibala, Kanibalové, 03:15 zemřeš apod., ale tím to končí. Ne že bych potom večer neusla, ale spíše mám divný pocit. Takový zvláštní. Strašně se do filmů vžívám. Potom mne kolikrát napadne, že by se toto stalo mně nebo mé rodině. A v tu chvíli lituji, že jsem se na ten film koukala. Naopak můj muž se na horory rád dívá. Potom mi je vypráví a mně běhá mráz po zádech. On horory umí vyprávět tak, že se bojí snad většina lidí, kdyby ho slyšela. Pokud se ale můj muž na horory dívat chce, ale já nikoliv, nechám ho se koukat v ložnici a já se jdu koukat do obýváku, nebo naopak. 🙂

JithushQa

Jojka: Ano maminko moje… vždycky tě zachraňuji :D a řve že má pod postellý hada :D:D