Heřman

Proč Johnny Depp hraje ve filmech temné postavy.

Piráti z Karibiku
Střihoruký Edward
Ospalá díra

Nejlepší odpověď
www

Buď ho to baví, nebo dostává takové role coby vhodný typ. 😁

Další odpovědi
iceT

V Pirátech z Karibiku zase tak temnou roli neměl,spíš komickou,ale druhé dva filmy jsou z taktovky Tima Burtona,a Tim Burton je znám svým zváštním pojetím příběhu.
Další takové jeho filmy jsou třeba Sweeney Todd,Mrtvá nevěsta i první Batman.A to jsem filmy tohoto režiséra neviděla všechny.
Sweeney Todd je fakt klasa.

štamgast

Protože se na to hodí.

Damiana

Máš pravdu – snad kromě seriálu Jump Street 21 a filmů Čokoláda, Co žere Gilberta Grapea a Hledání Země Nezemě jsou to všechno spíš tajemní podivíni. Řekla bych, že je to hodně ovlivněno jeho typem a také přátelstvím s Timem Burtonem (jak píše iceT). Mě osobně se hodně líbí v Polanskiho filmu Devátá brána a také coby Ed Wood.