MacChill

Proč jméno na zádech českých fotbalistů začíná malým písmenem?!

Nejlepší odpověď
quentos

existuje typ písma, kde se kapitálky prostě nepíší. Koukal jsem na nějaké dresy na Google obrázcích a dost možná zvolili právě nějaký takovýto font, u nějž je tomu tak. Máte ovšem pravdu v tom, že to vypadá blbě a že mohli vybrat jinej ;{)>

Další odpovědi
anonym

Buď rád,že to není bukvicemi…:D

arygnoc

malý národ, nie?

aspoň potom novinári napíšu, že to bola hanba a nie Hanba (radšej by ale mohli napísať Prekvapili! [zatiaľ im to ide]).
Doplňuji:
tak beriem späť. bude to hanba.

mojitek

Je to styl písma kde nejsou velká písmena.Jako třeba i styl písma bez mezer atd.