pusinka50

Proč již nepořádají naše televize divácké vědomostní soutěže?

Jako bývávaly např. 10 stupňů ke zlaté, Testy národa, Riskuj, Chcete se stát milionářem, Kolotoč apod.? Běží akorát na ČT1 AZ-Kvíz a na Telce reprízy Nejsem chytřejší než páťák „Milionář“, Riskuj a Kolotoč, ale nové soutěže žádné, proč ne?

Nejlepší odpověď
marci1

Možná na to není dostatek finančních prostředků.

Další odpovědi
zjentek

dnes už je vytlačili rúzné stars, k čemu vědomosti, když každý může být star ,)

Bedy

Na Barrandově běží Česká Tajenka, na kterou občas koukám a pak tuším Co je doma, to se počítá či jak se to jmenuje (něco jako bylo na Jedničce Můžeme dál).
Na ČT mimochodem ještě dávají Taxík (teď přes prázdniny běží reprízy jak u AZ-Kvízu).

Těch soutěžích by mohlo být víc, na STV občas koukám na Duel nebo na JOJ Pálí Vám to? (mimochodem dávlai kdysi na Nově s Podhůrským).

autacek

Nějaké ubyly, nějaké přibyly, vše je to především o penězích a sledovanosti. A s postupnou degenerací českého národa i vědomostem ten koláč sledovanosti asi nebude velký.

Ándré

Pořádají třeba Taxík nebo A-Z kvíz, ale je fakt, že těch soutěží ubylo a na těch soukromích TV je to žalostné (napříkla ten propadák Máme rádi Česko).