mosoj

Proč jim zakrývají bradavky ? Zachrání se tím morálka společnosti?

http://www.su­per.cz/311743-to-uz-v-sobe-nemaji-ani-spetku-soudnosti-nestydate-hvezdy-filmu-pro-dospele-vystavovaly-nadra-primo-na-ulici.html

Nejlepší odpověď
Agneta

To je z Londýna !!!
Tam je to velký problém, to není Evropa, tam v televizi takové rozhovory jako v kontinentální Evropě vůbec, ale vůbec nejdou. Sex se tam, jako v USA, zametá pod koberec, jako tady dřív…ono už stačí kouknout na komanče, že.:D

Další odpovědi
quentos

To rozhodně ne, spíš proto, protože se bojí nařčení ze strany dnešní prudérní společnosti :{/>

ptáč

Měli by kojencům zakázat cucat z prsu.

zjentek

třeba je to špatně provedená plastika na ostrý fotce
Doplňuji:
marci1: eé, tohle neudělal pánbůh

anonym

cenzura rádobyslušných moralistů v zájmu celkové populace

marci1

Je to jen na té hořejší fotce, na těch dole to „zakryté“ není. Tam jsou, jak je Pánbůh stvořil. 🙂