mechanik

proc jim tak dlouho trva nes se jim povede sporovoznit FB

je to tu us mnohokrad položena otaska nejde to dis se chce te podivet do pratel na profil atd . objevui se jen prazdne stranka to vime vischni nevim jak ostatnim al eme to nejde us skoro 14dni a je to docela nepriijemny pac se chci podivat do si me pridal atd. a ono to nejde tak se chci zeptat co jim tak dlouho trva na tom to sprovoznit ????? dekuji

Odpovědi
anonym

FCB má přetížený servery.. prostě nezvládaji tolik uživatelů najednou.. nic se stim nedá dělat, odkud je neposílí.. jako alternativa.. můžete chodit na odlehčený FCB, který nejsou tak napraný.. málo lidí o nich ví, takže sou v pohodě.. Odlehčený v tom stylu, že třeba vám nepude chat, maji jednodušší vzhled.. Je to určený pro počítače, který nezvládaji normální FCB a nebo lidi co se nedostanou skrz facebook.com. Takže odkaz č.1 mobilní verze (na tu se dostanete vždy) http://m.face­book.com a odlehčená verze, kam se dostanete skoro vždycky: http://lite.fa­cebook.com. DALŠÍ MOŽNOST: jak vám chodí maily s upozorněním, tak můžete odpovídat přímo na toho maila a ono to přijde jako komentář.. ale nevýhoda je, pokud je to delší konverzace, tak si musíte najít co psali, protože vždycky přijde jen poslední kmentář. Snad to nějak pomůže..