Proč jeden z uživatelů si zablokoval kontaktování,když sám osobně odkazoval na tuto možnost?!

Nejlepší odpověď
Alesh

jiná,ale pravdivá odpověď

Já se ti divím, že se na to nevy*ereš… 🙂

Další odpovědi
Drap

jiná,ale pravdivá odpověď

Co jiného jim zbývá ? Myslím, že ti dva by byli zaplaveni ne příliš lichotivými komentáři. Alespoň je vidět, jak je to s jejich upřimností a férovostí.

Sůwa

teče mu do bot

Doplňuji:
Udělal to „jeden“ a udělala to i "jedna " 🙂

johana 56

jiná,ale pravdivá odpověď

Zřejmě pochopil,že spravedlnost -ač slepá,může občas promluvit.

anonym

jiná,ale pravdivá odpověď

Doplňuji:
snad byl dotycny z pocatku dost idealista, nepochopil ze zverejnenim sve kontaktni adresy dosahne jen toho ze dotazy pujdou primo na jeho email misto aby koncili zde, kde na ne muze odpovedet kazdy … snad si to tedy casem jen nechal takto projit hlavou a rozmyslel si to

led

jiná,ale pravdivá odpověď

Uzavretie profilu hovorí o jednom, vás nevynímajúc (tiež uzavretý profil) – nerušiť!
Nechápem
na verejnom fóre tento postoj:
„Každý kto ma chce osloviť, musí zazvoniť u dverí – požiadať o prístup – a ja (uzavretý profil) sa rozhodnem, či návštevu príjmem, alebo nechám stáť pred dverami. Do okien – príspevkov mi nebudete nazerať – spúšťam rolety. koho pustím do domu, môže aj do okien.“
Chápem,
že niektoré príspevky a pošty sú nepríjemné, ale je predsa možnosť na ne nereagovať, či dokonca reagovať iným spôsobom – verejné upozornenie
Teče mu do bot,
ano, najčastejšie v prípade, ak potrebuje v tých botách mať schované svedomie

zzzzz

nechápu

kdo je ta „jedna“???

pusinka50

jiná,ale pravdivá odpověď

O tom nic nevím...... Jak poznáte ze stovek uživatelů toho "jednoho? To si rozklikáváte profil pro profilu a (ne)pravidelně profily kontrolujete nebo se vám to někde objeví??

Michal Kole

nechápu

Doplňuji:
Já odpovídám každému, pokud je dotaz, či poznámka, alespoň trochu smysluplná a profily si nekde neblokuji.

Lucijej

teče mu do bot

V komoře je myš!

anonym

Alesh,ne nevy*eru. Mám k tomu pádné důvody!