Kroupič

Proč je zrovna Rytmus tak populární?Vždyť to snad není jediný slovenský raper na světě?Čím se tak proslavil? Zrovna ON ?

Doplňuji:
Ale předci někde jsem četl že prý je údajně nejbohatši na slovensku v showbyznysu.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Nevim, ale nesnáším ho! Mně se z něj normálně otvírá kudla v kapse, když o něm slyším. Kouzlo má pro 13-ti leté holčičky – bohužel =(. Žádní normální dospělí by ho neposlouchali, jak je sprostý a namyšlený a mnoho dalšího.
Doplňuji:

  • iv-: Ale vždyť je to pravda =D

Je prostě úplně mimo, když to řeknu slušně.
Způsob jeho vyjadřování vůči okolí a vůči lidem je dost „primitivní a nízký“.
Dál no comment … jinak bych se rozčílila a to nechci =) je pěkný den, před chvilkou tady průtrž mračen … jak se krásně dýchá =)

Další odpovědi
anonym

Odpovi za me zase moje " inteligence " : Kdyz je tak heeezkej.
A uvidime , jestli dostanu nejaky palecek – a jestli ano , tak od panu asi ne. ! 🙂 -iv-
BERUSINKO !!!!! 🙂
Doplňuji:
Berusinko , ja ho jeste neslysela ani zpivat – natoz mluvit . 🙂 Jen jsem vydela kousek nejakeho dilu superstar a tam byl . A ja ani nemela asi ani pusteny zvuk .. 🙂 Ale jako chlap – za tim si stojim. :-p

led

Všetkému je na vine tá správna reklama. treba byť v správnej dobe na správnom mieste so správnymi ľuďmi. Treba len urobiť ten správny prvý krok. Médiá potom dokončia to ďalšie.
Spomeňte si napríklad na neznámeho speváka Braňa z Košíc a ako sa preslávil aj s manželkou (šéfkou).
Nie je to moja krvná skupina, ale mladí ho „žerú“…
Doplňuji:
Talent si peniazmi nekúpiš, popularitu ano. Nehovorím, že je to Rytmusov prípad, ale stretávam sa s tým.

iceT

No já taky netuším čím si svoji popularitu tak zasloužil,podle mě nedokázal nic extra,akorát je sprostej a má sprosté texty.Je to namyšlený frajírek,co využívá toho,že ho berou děcka.
Iv,buďte ráda že jste ho zpívat neslyšela…Uvidíme kde bude za pár let…
Doplňuji:
To on možná je,taky jsem to slyšela,ale díky komu?Ať raději se naučí vážit si svých fanoušku a jezdit včas na svoje vystoupení…

jennysh

Proč si myslíte,že právě rytmus je populární?
jeho popularita pomalu,ale jistě klesá.A to už jen proto, že se nazval nejlepším raperrem česka. Jeho popularita drží spíše ta mladá generace 15–18 let.

nikolenka25

Já čoveče nevím já ho přímo nesnáším je trapný a jen se předvádí a neboj ten půjde na dně aj s jeho trapnými písničkami.

tom004

A já souhlasím s Berušinkou,a i -iv- má ode mne paleček. :)

Džuls

Ja som doteraz nepochopila, prečo bol práve ON v porote. Vyjadrovanie nulové, piesne má pre 3.cenovú skupinu, počúvajú ho len puberťáci, aj to chválabohu nie všetci… Ja som naň doslova alergická. Také piesne, aké má on, zloží každý, keby chcel. Stačí jedná nadávka a tú opakovať dookola… Viď song Je.e. Keď som ho počula, neverila som vlastným ušiam. Len primitív také niečo vypustí do éteru. U nás sa hovorí, že preto má takú vysokú predajnosť CD, lebo jeho fanúšikovia si ich nevedia stiahnúť… 🙂